Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Kreskówki


Ever after high cover

Ever After High

Raven Queen (królewski szpon) imię córki Złej Królowej. Zła Królowa otruła jabłkiem Królewnę Śnieżkę, gdy ta ukrywała się u krasnoludowych górników w ich domu. Następnie ukradła szkolną księgę Ceremonii Dziedzictwa Braci Grimm, by przeszkodzić w powtarzaniu dziedziczenia baśniowego przeznaczenia po rodzicach. Zła Królowa ostatecznie zamierzała jednym przekleństwem zgładzić życie w Krainie Czarów, która dostarcza magię do Krainy Baśni, ale Bracia Grimm przeszkodzili Złej Królowej zamykając ją w lustrze. Teraz Raven Queen ma powtórzyć historię swej matki i zgładzić magię, i szaloną magię, którą władają jej koledzy szkolni. Raven dysponuje ukrytą i niesamowitą mocą jakiej nikt nie zna. Bajki się popsuły: Ojcem czerwonego kapturka jest wilkiem, a łowca chce poślubić sto lat śpiącą królewn[...]

70 odcinków
Mylittlepony 1

My Little Pony

Tysiącletnia bajka dobiega końca i świat kucyków już nigdy ma nie ujrzeć słońca. Czy zapanuje wieczna ciemność nad Equestrią. Rozpoczynają się przygotowywania do Gali Grand Galopu w pałacu Canterlot. Czy suknie z pod igły wyjdą jak trzeba i co na gali pójdzie nie tak. Diskord istota zrodzona z chaosu budzi się z kamiennego, tysiąc letniego snu by szerzyć niezgodę i ogólny chaos. Jak przebiegnie święto wigilii serdeczności i w porze na czas, czy Tirekowi uda się uciec by zniszczyć życie w Equestrii, zamieniając planetę w odwieczną pustynię. Czy podczas ślubu wybuchną krwawe zamieszki, a Equestria będzie w panowaniu królowej Crysalis. Król Sombra przegrał z księżniczkami bój o zniewolenie Equestrii w swej tyranii. Dlatego też przeklął swoje kryształowe królestwo na tysiąc lat. Kró[...]

204 odcinków
Gravity falls

Gravity Falls

Oryginalna nazwa "Spadki grawitacji". Stanek uczy się z książek brata bliźniaka konstrukcji maszyny portalowej brata do otwarcia bramy innego wymiaru, by odnaleźć brata. Brat zbudował maszynę dla Bila Cyferki, (który widnieje na banknocie U.S.A. przedstawiającego Bila jako boga Horusa. Horus zasłynął jako ten, który skrócił życie człowieka z tysiąca lat do stu dwudziestu lat dzięki telomerom D.N.A.) Bill zamierza zniszczyć ostatecznie rasę ludzką jako upadłe bóstwo, zobaczcie w jaki sposób. Bill istnieje trylion lat. Już raz został wygnany w prehistorii do innego wymiaru.

41 odcinków
Avatar  legenda aanga

Avatar: Legenda Aanga

W świecie duchów odwiecznie walczyły dwa duchy Protekcji i Zagłady. Gdy zło uciekło i nabrało sił, wtedy dobry duch połączył się z człowiekiem tworząc strażnika światów Avatara władającego wszystkimi żywiołami, i nawet samom czystą energią. Pewnego razu przybywa do wioski Avatar i rytuał przechodzi wyłącznie Aang. Chłopiec pacyfista władający wyłącznie wiatrem ucieka z domu wyszaleć się i wygłupiać ślizgając się na grzbietach pingwinów. Wpada do wody i hibernuje w lodzie. Przez sto lat naród władający ogniem podbił już niemal cały świat i kontroluje wszystko. Dwójka Eskimosów odkrywa Avatara w głębinach i sprowadza na siebie księcia ognia. Następnym Avatarem zostaje Korra władająca Wodą, Ziemią i Ogniem, ale nie umie się nauczyć władać powietrzem. Przestępcy za sprawą maszyn próbują p[...]

101 odcinków
Fineasz i ferb

Fineasz i Ferb

Opowiada on o dwóch przyrodnich braciach pragnących ciekawie spędzić okres letnich wakacji. Wykorzystują w tym celu, nieprzeciętną jak na swój wiek, wiedzę i umiejętności konstruktorskie. Codziennie realizując inny projekt, często przeczący logice zagospodarowania przestrzeni na małym podwórku do skali globalnej. Serial nasycony jest akcją, za sprawą siostry Fretki, utrudniającej chłopcom pracę oraz Pepe Pana Dziobaka, który na co dzień udając bezmyślnego ssaka i maskotkę braci, na czas tajnej misji zamienia się w Agenta P, walczącego z szalonym naukowcem Heinzem Dundersztycem. W efekcie równolegle następujących wydarzeń, wynalazki Fineasza i Ferba znikają zanim Fretka zdąży ich zdemaskować przed mamą, Lindą.

127 odcinków
Rick i morty

Rick i Morty

Serial opowiada o przygodach ekscentrycznego, uzależnionego od alkoholu naukowca Ricka Sancheza, któremu towarzyszy jego wnuk Morty. Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach oraz alternatywnych rzeczywistościach. W późniejszych odcinkach, sporadycznie towarzyszą im również rodzicie Mortiego: Beth i Jerry oraz jego siostra Summer. Mieszanka niestabilnego już życia rodzinnego w połączeniu z coraz to nowymi pomysłami szalonego ojca Beth dają produkcję przepełnioną nietuzinkowym, czarnym humorem.

31 odcinków
Thundercats

ThunderCats

ThunderCats to porywająca opowieść o świecie targanym kryzysem, w którym tajemna nauka ściera się z zaciekłymi pojedynkami na miecze. Książę Lion-O, młody dziedzic tronu, wraz ze swoimi kompanami musi odnaleźć „kamienie mocy”, które pozwolą mu pokonać mrocznego Mumm-Ra, przywódcę armii jaszczurów, która chce objąć panowanie nad Thunderą. Podczas poszukiwań artefaktów Lion-O i jego towarzysze nauczą się wielu wartościowych prawd o lojalności i honorze.

26 odcinków
Wr%c3%b3rzkowie ch%c5%bcestni

Wróżkowie chrzestni

Bajka o Timie, który ma niezwykle uzdolnioną matkę i niezwykle głupiego ojca. Oboje rodziców skrajnie nie dba o dziecko i zostawiają psychopatycznej opiekunce Wiki, która jest największym postrachem w całym wszechświecie. Do Timiego przybyły przedwcześnie z wiekiem halucynacje schizofreniczne wróżów chrzestnych, którzy są kolejnym dnem magicznym w jego życiu.

27 odcinków
Final space

Final Space

Astronauta Gary Goodspeed i jego uroczy kumpel – będący przy okazji kosmitą i pogromcą planet – wyruszają w szaloną międzygalaktyczną podróż. Pragną odkryć miejsce, gdzie kończy się wszechświat.

10 odcinków
Anime