Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Animacje


Zootopia cover

Zootopia

Miasto Zootopia wybudowano tam gdzie podpisano traktat o nieagresji drapieżników wobec ofiar. Judy Hoops, królik ważący 3 kg postanawia pracować jako policjantka w imię zmiany świata na lepsze, utrzymując prawo i pomagając mieszkańcom. Przybija żółwika z nosorożcem 3.600 kg i idzie wystawić mandaty za złe parkowanie. W czasie rutynowej pracy policjantka natrafia na trop groźnego spisku i postanawia do pomocy zwerbować lisa (Nicka Bayera) i tak rozwiązują pierwszą grubą sprawę, królik policjant i nie płacący podatków lis.

3 odcinków
Final.fantasy.vii.ok%c5%82adka

Final Fantasy

Akcja filmu ma miejsce dwa lata po wydarzeniach znanym wszystkim graczom siódmej części znakomitej sagi Final Fantasy. Po zniszczeniu Midgar i ocaleniu wielu istnie? na ludzi pada nowa plaga w postaci tajemniczej choroby zwanej Geostigma. Choroba ta dosięgła również Clouda, który jak zwykle pragnie pozostać w cieniu i nie mieszać się w otaczające go problemy. I tak, podczas jednej z jego podróży zostaje zaatakowany przez trzech braci, którzy jak twierdzą szukają matki, a Cloud rzekomo ma im w tym pomóc. Jak się później okazuje, braci mają przywrócić do życia projekt Reunion.

2 odcinków
Przygody kota w butach

Przygody Kota w butach

Przygody Kota w Butach (an. The Adventures of Puss in Boots, 2015) – amerykański serial animowany, opowiadający o przygodach rudego wojownika, Kota w butach, bohatera filmów z serii Shrek. Tym razem Kot w butach wiedziony ciekawością dociera do miasteczka San Lorenzo, które wolne jest od wszelkiej maści złodziei i oprychów. Przybycie nieco kuriozalnego rudzielca wywraca życie mieszkańców San Lorenzo do góry nogami. Kot w butach, do czego zdążył już nas przyzwyczaić, będzie musiał stawić czoła kłopotom, które… sam sobie i innym zgotował.

14 odcinków
Tekken blood vengeance

Tekken

Kiedy młodej Ling Xiaoyu zostaje powierzone zadanie poznania sekretu Shina, nastolatka wraz z robotem, Alisą, stara się wykonać misje.

1 odcinków
Miraculum

Miraculum: Biedronka i czarny kot

Serial opisuje historię nastoletniej dziewczyny Marinette Dupain-Cheng i jej przyjaciela Adriena Agreste'a. Gdy w Paryżu czai się zło, Marinette staje się Biedronką, a Adrien Czarnym Kotem, ale Marinette nie wie, że Adrien to Czarny Kot, a Adrien, że Marinette to Biedronka. Marinette i Adrien wspólnie chronią Paryż przed tajemniczym wrogiem, Jastrzębią Ćmą, i jego akuma.

26 odcinków
Sekretne %c5%bcycie zwierzak%c3%b3w domowych

Sekretne życie zwierzaków domowych

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

1 odcinków
Kung fu panda ok%c5%82adka 1

Kung Fu Panda

Oogway pięćset lat temu pokonał przyjaciela broni i osadził się w jadeitowym pałacu. Dostał małego Shifu do wychowania, a Shifu wychował Tai Lunga na swojego syna, który zdradził jadeitowy pałac. Zbudowano więzienie na lodowym zboczu Mongolii o nazwie Chorh Gom. Przepowiedziano, że szlachcic młody paw zginie z ręki pandy, jeśli będzie podążał drogą mroku. Pawi syn zabił wszystkie pandy w kraju, lecz rodzice go wygnali z miasta i umarli ze zgryzot. Shifu naucza teraz potężną piątkę i dostał przepowiednię od Oogwaya, że gdy dwadzieścia lat minie w więzieniu Chorh Gom, Tai Lung powróci, a nowy smoczy wojownik zostanie wybrany, i zajmie jego miejsce. Teraz Oogway wybrał pandę na smoczego wojownika i udał się na spoczynek do świata duchów. Panda ma pokonać Tai Lunga i pawiego Lorda Shena, [...]

83 odcinków
Shrek ok%c5%82adka

Shrek

Wiliam Steig urodzony i wychowany w Nowym Jorku. Przez ponad 60 lat promował i publikował przygody Shreka, i jego rysunki w gazecie New Yorke. Historia ogra rozpoczyna się od słów: Jego matka była szkaradna, jego ojciec był jeszcze bardziej szkaradny, ale Shrek był szkaradniejszy niż oni oboje razem wzięci. Koniec brzmi tak: Pobrali się w te pędy i żyli długo, i obrzydliwie, dając się we znaki tym, którzy zaleźli im za skórę. Książki z animacji Shreka i z gazety drastycznie różnią się treścią od siebie. Kto chce ten niech pozna oryginalną wersję ze Stanów Zjednoczonych.

4 odcinków
Auta

Auta i Samoloty

Zygzak Mcqueen był za szybki do wyścigów i w Chłodnicy Górskiej zrównano go do poziomu asfaltu. Po naukach i historii mistrza wszyscy go kochali. Później zardzewiały i poobijany Złomek poznał Szpiegówkę i się w sobie zakochali, że aż został pasowany na Ser Złomka. By gasić lasy trzepa spuścić wodę tuż nad ogniem, ale tak, by maszyny nie spalić. Kto zostanie samolotem wyścigowym, a kto awansuje na strażaka.

15 odcinków
Je%c5%bad%c5%bacy smok%c3%b3w

Jeźdźcy smoków

Serial opowiada o chłopaku imieniem Czkawka, jego przyjacielu, smoku – Szczerbatku oraz grupie młodych trenerów smoków, którzy próbują zintegrować dzikie bestie z mieszkańcami wyspy Berk. Mogłoby się wydawać, że życie Wikingów z Berk i ich wcześniejszych wrogów – smoków – po wydarzeniach z Jak wytresować smoka wiedzie się spokojnie i pokojowo. Jednakże smoki ciągle pozostają dzikimi zwierzętami i to Czkawka musi sprostać nadchodzącym wyzwaniom, które nie będą należeć do prostych.

93 odcinków
Hotel transylwania

Hotel Transylwania

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

3 odcinków
Pingwiny z madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru

Serial animowany opowiadający o losach śmiesznych pingwinów z Madagaskaru jest swobodną kontynuacją filmu Madagaskar 2 i rozgrywa się zaraz po wydarzeniach przedstawionych w filmie. Zabawni bohaterowie postanawiają objąć władzę w całym zoo, lecz zauważają, że razem z nimi zabrali się dawni znajomi- lemury, którymi dowodzi słynny Król Julian, uważający się za króla całego świata zwierząt.

82 odcinków
7327167.6

Piekło Dantego

Dante, krzyżowiec, powraca z krucjaty do domu, do ukochanej Beatrycze. Gdy przybywa na miejsce, okazuje się, że cała jego rodzina i służba została zamordowana, a jego narzeczona wydaje z siebie ostatnie tchnienie. W ostatnich słowach pyta rycerza, czy był jej wierny podczas trzyletniej wyprawy i, słysząc zapewnienia Dantego o miłości i niewinności, kona. W tym momencie z piekielnych czeluści wyłania się Lucyfer, zarzucając mężczyźnie kłamstwo i porywając niewinną i czystą Beatrycze w najgłębsze otchłanie. Rycerz wraz z pomocą starożytnego poety Wergiliusza wyrusza za demonem poprzez dziewięć kręgów piekieł, walcząc nie tylko z zastępami różnych monstrów, sług Lucyfera, ale przede wszystkim z własnymi grzechami przeszłości...

1 odcinków
Anime