Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Seriale


Sherlock

Sherlock

1 - Fala fałszywych samobójstw przez otrucie i zwerbowanie wojskowego lekarza na najlepszego przyjaciela. 2 - Organizacja Pająk okrada Japonię z dzieł sztuki. Poszukują szpilkę rodziny królewskiej w przewodniku po mieście idąc do cyrku. 3 - Jim Morriarty usługi kryminalne "Przestępcy Doradczego". 4 - Zakochany Sherlock i podłożona aktorka dziewczyna Watsona przez Przestępce Doradczego. 5 - Nielegalne eksperymenty na wiosce za pomocą gazu z bazy wojskowej. 6 - Wrobienie w przestępstwo i sfingowana śmierć Sherlocka. 7 - Londyńska Tower zamach bombowy 8 - Zabójstwo kombatanta po ceremonii ślubnej za pomocą ukrytej rany tamowanej pasem wojskowym. 9 - Przeszłość pani Watson i morderstwo Sherlocka.

13 odcinków
Agenci t.a.r.c.z.y.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agent Phil Coulson wraca do S.H.I.E.L.D., gdzie dowodzi małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów, którzy zajmują się niesklasyfikowanymi jeszcze dziwnymi i trudnymi do zrozumienia sprawami.

110 odcinków
Kod 100

Kod 100

Nowojorski detektyw Tommy Conley (Dominic Monagham) wyrusza do Sztokholmu, by zbadać sprawę tajemniczego morderstwa. Okazuje się bowiem, że po obu stronach Atlantyku doszło do zbrodni, których okoliczności były bardzo podobne. Śledczy są przekonani, że mają do czynienia z seryjnym zabójcą, Nie dysponują jednak dowodami, dzięki którym mogliby to potwierdzić. Chcąc zapobiec kolejnym tragediom i schwytać mordercę, Conley podejmuje współpracę ze szwedzką policją.

12 odcinków
Teen wolf

Teen Wolf

Scott McCall jest zwykłym uczniem, który niczym się nie wyróżnia. Ma lekko zwariowanego przyjaciela Stilesa i wydaje się, że więcej mu tak naprawdę nie potrzeba. Pewnego dnia, Scott za sprawą ataku w lesie zmienia się - staje się popularny, wysportowany.... nikt jednak nie wie, że za tym wszystkim kryje się mroczna tajemnica.

101 odcinków
Mr robot

Mr. Robot

Mr. Robot jest dramatem o młodym programiście, Elliocie (Rami Malek), który cierpi na wyniszczające zaburzenia antyspołeczne, w wyniku których uważa, że może łączyć się tylko z ludzi przez ich zhackowanie. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności jako broń do ochrony ludzi na których mu zależy. Wkrótce Elliot musi dokonać wyboru pomiędzy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem dla której pracuje, a podziemną organizacją, dowodzoną przez tajemniczego anarchistę Pana Robota (Christian Slater), który chce go zwerbować do pomocy w obaleniu korporacyjnej Ameryki.

32 odcinków
Shadowhunters

Shadowhunters

Fabuła Shadowhunters skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa, że nie jest tym, za kogo się uważała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, które polują na demony. Kiedy jej matka Jocelyn zostaje porwana, Clary wkracza do świata polowania na demony z tajemniczym Jace’em i swoim najlepszym przyjacielem Simonem. Żyjąc z wróżkami, warlockami, wampirami i wilkołakami, Clary wyrusza w podróż, by odkryć swoją przeszłość i zobaczyć, co kryje przed nią przyszłość.

13 odcinków
Dark matter

Dark Matter

„Dark Matter” opowiada o członkach załogi wraku statku kosmicznego, którzy wybudzają się nagle z hipostazy, nie wiedząc, kim są, ani w jaki sposób trafili na jego pokład. Stawiając czoła zagrożeniu, które czyha na nich z każdej strony, muszą pracować razem, aby przetrwać podróż wypełnioną zemstą, zdradą i skrywanymi sekretami.

39 odcinków
Izombie

iZombie

Olivia "Liv" Moore (Rose McIver) była niegdyś zdyscyplinowaną studentką medycyny osiągającą sukcesy. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy w trakcie imprezy przemienia się w zombie i zaczyna karmić się ludźmi. Mimo iż dziewczyna jest martwa, stara się wyglądać i zachowywać jak człowiek. Nie jest to jednak proste, gdyż skóra dziewczyny jest kompletnie blada, a włosy niemal siwe. Przeobrażenie Liv jest kłopotliwe dla jej matki, narzeczonego oraz najlepszego przyjaciela. Aby zaspakajać głód, a przy tym nie zabijać niewinnych, Liv podejmuje pracę w biurze koronera, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Tajemnica dziewczyny wychodzi na jaw, gdy jej szef - Dr Ravi Chakrabarti (Rahul Kohli) przyłapuje ją na jedzeniu mózgów nieznanych ofiar, znajdujących się w kostnicy. Wkrótce potem Liv[...]

57 odcinków
Continuum

Continuum

Kiedy grupa fanatycznych terrorystów ucieka przed zaplanowaną egzekucją w 2077 roku, cofając się w czasie do 2012 roku, podąża za nimi twarda policjantka, Kiera Cameron (Rachel Nichols). Kobieta utknęła w przeszłości i nie może wrócić do swojej rodziny. Decyduje się skoncentrować na złapaniu terrorystów, zanim zaczną niszczyć współczesny świat. Pomagają jej w tym nastolatek i zarazem geniusz znający się na wszelkich technologiach - Alec Sadler (Erik Knudsen) oraz detektyw Carlos Fonnegra (Victor Webster). W obsadzie są Rachel Nichols ("Zabójcze umysły", "Agentka o stu twarzach") Victor Webster ("Castle") Erik Knudson ("Jerycho"), Stephen Lobo ("Tajemnice Smallville"), Roger Cross ("24 Godziny"), Lexa Doig ("Gwiezdne wrota"), Omari Newton ("Blue Mountain State"), Luvia Petersen ("The L[...]

31 odcinków
Lucifer

Lucifer

Nieszczęśliwy i znudzony swoim bytem Lucyfer Morningstar porzuca funkcję Władcy Piekieł i udaje się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego.

57 odcinków
Zoo

ZOO

Młody naukowiec próbuje odkryć przyczynę nagłych i brutalnych ataków zwierząt.

13 odcinków
Bananowy

Bananowy doktor

"Royal Pains - Królewskie Dolegliwości" to opowieść o losach lekarza Hanka Lawsona (Mark Feuerstein), który pracuje na ostrym dyżurze w jednym z Nowojorskich szpitali. Pewnego razu na podwórkowym meczu sponsora widzi jego wypadek. Zostaje niesłusznie oskarżony o śmierć przez niedbałość, oddania zapasowego niepotrzebnego lekarza do nagłej operacji w drugiej sali. Zostaje zwolniony na bezrobocie na okres 50 lat z dala od szpitala. Dopada go załamanie i całymi dniami ogląda brazylijskie telenowele obżerając się przy tym fast foodami. Na domiar złego rzuca go narzeczona. Jego brat Evan prawnik zabiera bezrobotnego lekarza na imprezę modelek i szlachty, na której kobieta powąchała kwiatek i omal by nie umarła. Oczywiście bezrobotny bankrut był lepszym lekarzem i uratował życie modelki i po[...]

13 odcinków
Dolina krzemowa

Dolina Krzemowa

Pasjonaci najnowszej technologii otrzymują środki na wyprodukowanie kolejnych wynalazków.

46 odcinków
Shameless

Shameless

Poznaj Franka Gallaghera, ojca rodziny, który kocha szóstkę swoich dzieci niemal tak mocno, jak alkohol, papierosy i zasiłek socjalny. Dlatego dbanie o dom pozostawia najstarszej córce, która ma utrzymać rodzinę razem i dopilnować, żeby wszyscy (z wyjątkiem Franka) dokładali się do prądu i do jedzenia w lodówce.

96 odcinków
Dan brown

Dan Brown

Głównym bohaterem jest Robert Langdon, profesor historii sztuki, który na zlecenie różnych instytucji: CERN'u, policji, członka loży masońskiej rozwiązuje zagadki morderstw na tle religijnym ku spełnieniu dawnych proroctw. Okazuje się, że legendarne bractwa działają w ukryciu od tysięcy lat strzegąc tajemnic i infiltrując działania najważniejszych światowych organizacji. W czasie rozszyfrowywania śladów morderstw i ich znaczenia, jest nam ujawniane prawdziwe znaczenie znanych nam symboli ich geneza oraz ukryte dzieje kościoła.

3 odcinków
Przygody merlina

Przygody Merlina

Avalon dom Boży, to wyspa widziana z zamku Kamelot podczas mgły z murów warownych. Magia ponoć zawitała gdy toczyli bój ze sobą Merlin i Morgana. W filmie mało jest prawdy, a mnożą się kolejne mity i legendy. [2008-2012]

65 odcinków
The 100

The 100

Wybuchła wojna nuklearna i ludzkość schowała się w dwunastu stacjach kosmicznych. Gdy osiągniesz 18 lat najmniejsze przestempstwo karane jest śmiercią. Po stu latach dochodzi do pierwszej fali kolonizacyjnej przez stu nieletnich przestępców. Na pionierów czekają radioaktywnie powiększone stwory, nieznane choroby i śmiertelne epidemie pasorzytnicze. Oby napewno, otóż nie tylko. Spadają na pole bitwy między dwiema sobie wrogimi nacjami ludzi. Stacja Arka dzieli się na dwanaście części i spada w drugim sezonie.

48 odcinków
Gwiezdne wrota

Gwiezdne Wrota

Produkcja 1994 rok. Gwiezdne wrota mają 39 znaków (podstawa) do podróży między układami gwiezdnymi w 6 współrzędnych osi i jednym kluczu aktywacji wrót. Daje to możliwość 39x39 x 39x39 x 39x39 x 1 = 3.518.743.761 (ilości permutacji pierścienia wrót) układów gwiezdnych. Istnieją galaktyki od 0,28419% ilości permutacji pierścienia wrót odpowiadające liczbie 352 adresów na jednej planecie, do liczby wrót 284,19%, czyli jedne wrota na 3 planety. Nasza galaktyka ma liczbę adresów od 85,257% - do 113,67%, czyli skala 1:1. Wrota mają 8 symbol do podróży między 39 galaktykami.

215 odcinków
Wynonna earp

Wynonna Earp

Serial skupia się na tytułowej bohaterce, wnuczce legendarnego Wyatta Earpa. Wynnona jest współczesnym rewolwerowcem z wyjątkowymi zdolnościami, której towarzyszy dysfunkcyjna grupa sojuszników. Ich celem jest polowanie na demony i inne nadnaturalne istoty.

25 odcinków
Geniusz

Geniusz

Serial fabularny przybliżający losy noblisty Alberta Einsteina.

10 odcinków
Fatalna czarownica

Fatalna Czarownica

2017 rok produkcji. Po Harrym Potterze czas na nowych uczniów z innej szkoły magii.

12 odcinków
Maska film

Maska

Maska 1994 - 2005. Nordycki bóg wikingów Loki przynosi swymi dowcipami tragedie i kataklizmy. Swojemu ludzkiemu krwawemu towarzyszowi stworzył maskę, która daje nieśmiertelność każdej nocy w podbojach świata. Loki zgubił swoją maskę na tysiąc lat i znalazł ją Stanley Ipkiss bankowiec, bohater kreskówek maska. Po nieudanym wieczorze, przemoczony Stanley z maską w ręku wrócił przemoczony do mieszkania i założył maskę. Wyszedł z mieszkania maska i zegarek wyskoczył z jego kieszeni, i się z niego naśmiewał. Nie czekając wyciągnął z kieszeni dwumetrowy młot i narobił dziur. Sąsiadka, właścicielka wynajmująca mu lokum, wyskoczyła z dubeltówką i oddała dwa strzały. Maska skakał jak piłka i wyskoczył z okna na dużej wysokości.

2 odcinków
Gra o tron

Gra o tron

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

67 odcinków
Egzorcysta

Egzorcysta

Serial oparty na powieści Williama Blatty'ego z 1971 roku. Twórcy The Exorcist przedstawiają zupełnie inną historię z nowymi postaciami, jednak fabuła wciąż skupia się walce ze złem. Bohaterowie zajmują się jednym z przypadków opętania i obecności demonicznej mocy, której muszą stawić czoła.

10 odcinków
Forever

Forever

Dwustuletni koroner z Nowego Jorku próbuje poznać sekret swojej nieśmiertelności.

22 odcinków
Daredevil

Daredevil

Niewidomy prawnik, mając wyczulone pozostałe zmysły, zwalcza przestępczość na ulicach Nowego Jorku jako zamaskowany superbohater.

26 odcinków
Kwarantanna

Kwarantanna

Produkcja opowiadająca o epidemii wybuchającej w Atlancie. Po zidentyfikowaniu źródła zakażenia część miasta zostaje odcięta i poddana kwarantannie. Błyskawiczna akacja służb porządkowych powoduje, że wewnątrz zostają uwięzieni zarówno chorzy, jak i zdrowi...

13 odcinków
Legion

Legion

Opowieść o młodym mężczyźnie obdarzonym ponadludzkimi zdolnościami. Głównym bohaterem serialu jest David Haller. Jako nastolatek borykał się z pierwszymi objawami choroby psychicznej. Po zdiagnozowaniu schizofrenii bohater przez wiele lat leczył się w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych. Pewnego dnia, dość niecodzienne spotkanie z innym pacjentem uświadamia mu, że głosy, które słyszy i wizje, jakich doświadcza mogą być prawdziwe.

15 odcinków
Flash

Flash

Młody naukowiec w wyniku eksplozji laboratorium i porażenia piorunem zostaje obdarzony niesamowitą szybkością, którą wykorzystuje do walki ze złem.

93 odcinków
Preacher

Preacher

Serial skupia się na Jesse’em Custerze, kaznodziei z małego miasteczka w Teksasie, który łączy się ze stworzeniem uciekającym z nieba. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego do zrobienia wszystkiego, czego zapragnie.

20 odcinków
Wirus

Wirus

Na pokładzie samolotu lądującego w Nowym Jorku zostaje odkryty śmiercionośny wirus.

43 odcinków
Gracze

Gracze

Spencer Strasmore to zawodnik futbolu amerykańskiego, którego kariera właśnie dobiegła końca. Niebawem zyskuje nową pracę prowadzącą do wielu zabawnych sytuacji.

28 odcinków
Nie z tego %c5%9bwiata

Nie z tego świata

Sam Winchester (Jared Padalecki) dorastał polując na takie właśnie, przerażające rzeczy. Jednak to już przeszłość. Teraz chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak jest do chwili, kiedy jego starszy brat Dean (Jensen Ackles) zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat polował na zło, zniknął. Teraz, aby go odszukać, bracia muszą zapolować na to, na co on polował... a Sam będzie zmuszony powrócić do życia, które miał nadzieję, na zawsze zostawił za sobą.

88 odcinków
Supergirl

SuperGirl

Z niszczejącej planety Krypton przybywa na Ziemię Kara Zor-El, aby poznać kuzyna i nauczyć się kontrolować swoje moce.

66 odcinków
Runaways

Runaways

Runaways to serial Marvela tworzony z platformą Hulu. Opowiada o dzieciach potężnych superzłoczyńców należących do grupy The Pride. Gdy nastolatkowie odkrywają, kim są ich rodzice, decydują się uciec, bo nie czują się bezpiecznie.

10 odcinków
The magicians

The Magicians

Serial skupia się na grupie dwudziestu kilku osób z Nowego Jorku, które studiują magię i odkrywają, że świat fantasy, o którym czytały jako dzieci, jest prawdziwy i zagraża ludzkości.

31 odcinków
Syrena

Syrena

Serial rozgrywa się w małym przybrzeżnym miasteczku Bristol Cove, które w legendach było domem syren.

10 odcinków
Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. Serial na podstawie klasycznego filmu science fiction z lat 60. XX w.

10 odcinków
The crossing

The Crossing

Serial skupia się na uchodźcach, którzy uciekają z ogarniętego wojną kraju i szukają schronienia w amerykańskim mieście.

5 odcinków
Killjoys

Killjoys

W planetarnym systemie Quad trwa krwawa wojna klas. Trójka łowców nagród stara się zachować bezstronność.

30 odcinków
Czarne lustro

Czarne lustro

Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki.

19 odcinków
The expanse

The Expanse

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, w której ludzkość zdołała już skolonizować cały Układ Słoneczny. Bohaterem jest detektyw Josephus Miller, który wraz z kapitanem statku kosmicznego Jimem Holdenem odkrywa spisek zagrażający stabilności w całym znanym świecie.

23 odcinków
Salem

Salem

Weteran wojenny, John Alden, powraca do rodzinnego miasta Salem, by przekonać się, że zostało ono opanowane przez czarownice.

36 odcinków
Transformers

Transformers

Kilka tysięcy lat temu na planecie Cybertron wybuchła wojna między Autobotami dowodzonymi przez Optimusa Prime′a a Deceptikonami z Megatronem na czele. Optimus wystrzelił mityczny artefakt – Wszechiskrę – w kosmos, która przyniosła życie na Ziemię. W pościg za nią wyruszył Megatron, który rozbił się na kole podbiegunowym, gdzie zamarzł. W 1895 odkrył go badacz Archibald Witwicky. Nieumyślnie uruchomił on system nawigacyjny Transformera, który zapisał położenie artefaktu w okularach odkrywcy. Akcja filmu przenosi się do czasów współczesnych, a okulary są w posiadaniu Sama Witwicky′ego. Chłopak kupuje swój pierwszy samochód, rdzewiejącego Chevroleta Camaro, który okazuje się być Autobotem.

5 odcinków
Anime