Znalezione


Dumbbell Nan Kilo Moteru

Na 36 000 000 polaków, 12 240 000 mężczyzn i 9 540 000 kobiet cierpi na poważną nadwagę. Osoby zdrowe w sporcie jeżdżą samochodami, motorami i konno. Osoby najbardziej otyłe jak Mariusz Pudzianowski, mając najwięcej tłuszczu, budują najwięcej mięśni jak strongmeni. Jedzenie odkłada się jako tłuszcz, a ten spalany pracą buduje mięśnie. Najgrubszymi ludźmi są sportowcy kolarze, rzut młotem, rzut oszczepem, biegacze, karatecy, bokserzy i pływacy. Mięśnie nie powodują, że chudniemy, bo chudniemy tak naprawdę od pracy i wysiłku.

World Trigger

Otwarta została brama prowadząca do innego wymiaru, z niej zaś wyłoniły się wielkie stworzenia, sprawiające wrażenie niepokonanych, których pojawienie się zagroziło ludzkiej egzystencji. Jedyną nadzieją na obronę Ziemi jest tajemnicza grupa wojowników korzystająca z obcej technologii by ruszyć z kontratakiem na najeźdźców!

Suki ni Naru Sono Shunkan wo

W liceum Sakuragaoka kwitnie miłość. Natsuki Enomoto w końcu zdobyła się na odwagę, by wyznać to swojemu przyjacielowi z dzieciństwa, Yuu Setoguchi. Jednak w ostatnich chwilach jej spowiedzi, zakłopotana Natsuki przekazuje ją jako "spowiedź ćwiczebną". Nieświadomy jej prawdziwych uczuć i zmagający się z własnymi, Yuu obiecuje wspierać Natsuki w jej poszukiwaniu miłości. Podczas gdy Natsuki radzi sobie z nieudaną spowiedzią, kolega z klasy Koyuki Ayase zmaga się z własnymi uczuciami do Natsuki. Pomimo swojej nieśmiałości, jest zdeterminowany, aby zdobyć jej serce.

Anime