Znalezione


Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Suzuki, dorosły 29 letni programista zostaje przeniesiony do innego świata mając na sobie zwykłe, codzienne ubrania i mając 15 lat - jego level to aż 1. Osiągnął wysoki level i zagarnął skarby po tym jak pokonał armię 300 najbogatszych lizardów (jaszczurek), używając deszczu spadających gwiazd - Meteor Shower. Wówczas zapragnął pozwiedzać inny świat na zasadzie wycieczek krajoznawczych. Podczas swojej podróży spotyka trzy dziewczynki z rasy bestii, piękne siostry z purpurowymi i czarnymi włosami jak i ekscentryczną elfią pannę z blond włosami.

Hori-san to Miyamura-kun

Hori-san to Miyamura-kun jest czteropanelową, szkolną komedią podążającą za słodko-gorzkim dorastaniem Kyoko Hori i Izumiego Miyamury. Kyoko (Hori-san) jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole, podczas gdy Izumi (Miyamura-kun) - introwetrycznym (zamkniętym w sobie) okularnikiem, którego dziewczyna podejrzewa o bycie molem książkowym i być może otaku. Kyoko, ze względu na ciągłą nieobecność swoich rodziców, nie ma czasu na pozaszkolne życie - prowadzi dom dla siebie i swojego młodszego brata. Natomiast Izumi okazuje się być po szkole przyjacielskim chłopakiem, sekretnie kolczykującym i tatuującym się...

Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

Historie nastolatków. Blond włosa siostra modelka bije swojego brata bo uważa, że mężczyźni to podrzędny gatunek. Lubi słodziutkie dziewczyny z porno-Anime, a na chłopaków nie spojrzy. Wkręca swojego brata w swój świat drogich gier, który ma chronić jej kolekcję przed rodzicami, gdy ona wyjedzie się uczyć do stanów. Anime ma wiele fabuł i dwa zakończenia.

Anime