Znalezione


Shichisei no Subaru

W świecie przedstawionym w tym tytule istniała gra MMORPG, Union. Jej najlepszymi graczami była grupa utworzona przez przyjaciół ze szkoły podstawowej, drużyna zwana Subaru. Pewnego dnia jedna z członkiń tej grupy zginęła, grając w Union, przez co serwery gry zostały wyłączone. Od tego tragicznego wydarzenia minęło 6 lat. Głównym bohaterem serii jest nastoletni Haruto Amō, który należał niegdyś do grupy Subaru, a teraz jest zwykłym nudnym uczniem. Pewnego dnia jego koledzy ze szkoły proszą, aby dołączył do ich drużyny w nowym MMO, Re'Union. Nieoczekiwanie Haruto spotyka w grze swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Asahi Kugę - to właśnie ona zginęła przed 6 laty.

Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan

Zdrajca porzucił drużynę magów powietrza, ze szkoły bogiń. Gdyż jego moce pochodzą od wrogich bytów chrząszczy. Do akademii magii uczęszczają trzy najgorsze dziewczyny i szkoła bogiń postanawia przydzielić najlepszego nauczyciela. Zdrajca auto trener własnej osoby dostaje trzy podopieczne do treningu bojowego. Uczennica niszczy przez roztrzepanie na polu bitwy własny dom i przegrywają z najniższą rangą przeciwników w koloseum. Teraz poprzeczka jest wyższa mają chrząszczowego arcy wroga i muszą pokonać najlepszych uczniów w finałach rankingowych, albo odejdą z akademii bogiń jako najgorsi.

Angel Beats

Uczeń medycyny ratuje ludzi z wypadku. Sam umiera na nie amputowane zmiażdżone mięśnie, czekając na pomoc. Przed śmiercią przepisuje organy do przeszczepu na kawałku plastiku. Dostaje się do czyśćca dla ludzi z okropnymi przeżyciami w dzieciństwie. Pyta się dziewczyny trzymającej snajperkę, czy nie ma tu szpitala bo stracił pamięć. Odpowiada, że jest martwy i nikt tu nie choruje. Schodzi po odpowiedź do dziewczyny na muszce snajperki, która jest przewodniczącą szkoły. Ta odpowiada, że jest zwykłym człowiekiem jak on i na dowód zabija go komputerowym mieczem. Uczeń medycyny co nic nie pamięta z poprzedniego życia budzi się z myślą, że jest w zaświatach. Przewodnicząca szkoły, za życia miała przeszczep serca, a uczeń medycyny go nie miał gdy przebiła jego klatkę. Bohater dowiaduje się, że ten świat jest sztuczny z powodu uczniów nie należących do gildii dziewczyny ze snajperką. Okazuje się, że ktoś w tym świecie utracił swoją miłość, która się reinkarnowała, oszalał i zrobił apokalipsę miłości. Uczniowie są zombie z tego powodu, że przegrali walkę, zaś gildia bierze nowy cel fabrykę cieni. Można z byle czego zbudować wszystko w tym świecie, a także wy renderować komputerowo broń.

Anime