Znalezione


Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta

Po tym, jak pewnego dnia ośmioletnia Katarina, córka Hrabi Claes, upada i rani się w głowę, nagle przypomina sobie swoje poprzednie życie, które wiodła jako nastoletnia Japonka spędzająca większość czasu na graniu w Fortune Lover, grę otome z podgatunku Visual Novel, skupiającą się tylko na romansie. Świat, w którym się zreinkarnowała okazuje się być światem z tej właśnie gry, w której Katarina Claes była przeciwniczką głównej bohaterki, a każda możliwa trasa fabularna kończy się zamordowaniem lub wygnaniem dziewczyny! Aby uniknąć tragicznego zakończenia jej przygody, Katarina musi wykorzystać swoją wiedzę na temat Fortune Lover oraz użyć różnych podstępów. Wszystko musi zacząć przygotowania się na ewentualny pojedynek o życie oraz wygnanie. Czy Katarina przeżyje w świecie, który chce ją zabić? Będziecie musieli się tego dowiedzieć na własną rękę, oglądając tę komedię romantyczną z męskim haremem.

Kore wa Zombie Desu ka?

Anime jest ciekawe, choć brakuje mu klepek i fabuły. Bohater idzie przez miasto i zakochuje się w dziewczynie w zbroi pod sklepem. Ta nie mówi i pisze po kartkach. W końcu bohater idzie do domu i zostaje zamordowany przez magiczną dziewczynę z mieczami. Dziewczyna w zbroi jest nekromantką i wskrzesza ukochanego za pomocą czaru swojej krwi. Na cmentarzu przy szkole przybył me-galon, czyli zboczony demon w garniturze zrodzony z byle jakiego grzechu istoty magicznej. Na cmentarz przybywa magiczna dziewczyna z piłą mechaniczną. Zombie został nadziany na szpony niedźwiedzia me-galona, a magiczna dziewczyna przerąbała ich obu piłą mechaniczną. Żeby posprzątać chciała wymazać pamięć zombie i skradł bohater jej struj bitewny i część mocy magicznej dziewczyny. Nekromantka w zbroi jest uważana za zbyt często grzeszącą osobę, więc klan wampirów ninja wysyła zabójczynie. Wampir przegrywa na cmentarzu z zombie i tak już trzy dziewczyny mieszkają w domu bohatera.

Helluva Boss 18+

18+ Potępiona dusza została zamordowana w piekle i odrodziła się jako IMP demon torturujący, odporny na ogień. Jako cyrkowiec został kupiony przez szlachcica jako przyjaciel. Aż 25 lat później IMP adoptował 17 letnią potępioną zakonnicę przez okultyzm do szatana. IMP pracuje teraz w biurze zabójstw na zlecenie w piekle. Szlachcic pożycza grimuar mocy podróży do świata żywych IMP owi. Nowe zlecenia na zabójstwa żywych i nie płacenie wypłat zabójcom to norma, nikt się nie skarży. Dla zakładu parkingowego kto więcej obsłuży, promocja zabójstw, niemal darmowe zlecenia, byle jak naj więcej trupów. Krąg siły: Na szczycie piekła są lordowie piekła z rodziną królewską, rodzice Hazbin i Radiowy Demon egzekwio. Oddzielną władzę mają szlachcice i książę sowiego rodu, naród bogów śmierci-bazyliszków. Na szczycie kręgu siły są sowie bóstwa śmierci, które zabić może boska broń wykuta w niebie i znajdujące się w piekle przez konflikty.

Anime