Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

T


Teen wolf

Teen Wolf

Scott McCall jest zwykłym uczniem, który niczym się nie wyróżnia. Ma lekko zwariowanego przyjaciela Stilesa i wydaje się, że więcej mu tak naprawdę nie potrzeba. Pewnego dnia, Scott za sprawą ataku w lesie zmienia się - staje się popularny, wysportowany.... nikt jednak nie wie, że za tym wszystkim kryje się mroczna tajemnica.

101 odcinków
The 100

The 100

Wybuchła wojna nuklearna i ludzkość schowała się w dwunastu stacjach kosmicznych. Gdy osiągniesz 18 lat najmniejsze przestempstwo karane jest śmiercią. Po stu latach dochodzi do pierwszej fali kolonizacyjnej przez stu nieletnich przestępców. Na pionierów czekają radioaktywnie powiększone stwory, nieznane choroby i śmiertelne epidemie pasorzytnicze. Oby napewno, otóż nie tylko. Spadają na pole bitwy między dwiema sobie wrogimi nacjami ludzi. Stacja Arka dzieli się na dwanaście części i spada w drugim sezonie.

48 odcinków
The magicians

The Magicians

Serial skupia się na grupie dwudziestu kilku osób z Nowego Jorku, które studiują magię i odkrywają, że świat fantasy, o którym czytały jako dzieci, jest prawdziwy i zagraża ludzkości.

31 odcinków
The crossing

The Crossing

Serial skupia się na uchodźcach, którzy uciekają z ogarniętego wojną kraju i szukają schronienia w amerykańskim mieście.

5 odcinków
The expanse

The Expanse

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, w której ludzkość zdołała już skolonizować cały Układ Słoneczny. Bohaterem jest detektyw Josephus Miller, który wraz z kapitanem statku kosmicznego Jimem Holdenem odkrywa spisek zagrażający stabilności w całym znanym świecie.

23 odcinków
Anime