Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

S


Sherlock

Sherlock

1 - Fala fałszywych samobójstw przez otrucie i zwerbowanie wojskowego lekarza na najlepszego przyjaciela. 2 - Organizacja Pająk okrada Japonię z dzieł sztuki. Poszukują szpilkę rodziny królewskiej w przewodniku po mieście idąc do cyrku. 3 - Jim Morriarty usługi kryminalne "Przestępcy Doradczego". 4 - Zakochany Sherlock i podłożona aktorka dziewczyna Watsona przez Przestępce Doradczego. 5 - Nielegalne eksperymenty na wiosce za pomocą gazu z bazy wojskowej. 6 - Wrobienie w przestępstwo i sfingowana śmierć Sherlocka. 7 - Londyńska Tower zamach bombowy 8 - Zabójstwo kombatanta po ceremonii ślubnej za pomocą ukrytej rany tamowanej pasem wojskowym. 9 - Przeszłość pani Watson i morderstwo Sherlocka.

13 odcinków
Shadowhunters

Shadowhunters

Fabuła Shadowhunters skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa, że nie jest tym, za kogo się uważała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, które polują na demony. Kiedy jej matka Jocelyn zostaje porwana, Clary wkracza do świata polowania na demony z tajemniczym Jace’em i swoim najlepszym przyjacielem Simonem. Żyjąc z wróżkami, warlockami, wampirami i wilkołakami, Clary wyrusza w podróż, by odkryć swoją przeszłość i zobaczyć, co kryje przed nią przyszłość.

13 odcinków
Shameless

Shameless

Poznaj Franka Gallaghera, ojca rodziny, który kocha szóstkę swoich dzieci niemal tak mocno, jak alkohol, papierosy i zasiłek socjalny. Dlatego dbanie o dom pozostawia najstarszej córce, która ma utrzymać rodzinę razem i dopilnować, żeby wszyscy (z wyjątkiem Franka) dokładali się do prądu i do jedzenia w lodówce.

96 odcinków
Supergirl

SuperGirl

Z niszczejącej planety Krypton przybywa na Ziemię Kara Zor-El, aby poznać kuzyna i nauczyć się kontrolować swoje moce.

44 odcinków
Syrena

Syrena

Serial rozgrywa się w małym przybrzeżnym miasteczku Bristol Cove, które w legendach było domem syren.

10 odcinków
Salem

Salem

Weteran wojenny, John Alden, powraca do rodzinnego miasta Salem, by przekonać się, że zostało ono opanowane przez czarownice.

36 odcinków
Anime