P


Patema inverted

Patema Inverted

Komedia o dwóch powierzchniach płaskiego świata, gdzie bohaterowie odkrywają marzenia swoich starych i powtarzają ich podróż ku gwiazdą. Gwiazdy okazały się niedalekim lądem, gdzie znaleźli swój własny zgubiony plecak i następnego dnia zakochani w sobie wracają do domu pod ziemie, gdzie rodzina stawia pomnik zmarłym i opłakuje ich stratę. Aż tu nagle wróciliśmy łapcie nas, czy ktoś umarł. Losy niedalekiej przyszłości opisane żartem o życiu do bólu. Romansowa komedia gdzie oglądający nie wiedzą gdzie góra i dół.

1 odcinków
Phantasy star online 2

Phantasy Star Online 2

Pierwszy sezon animacji zaczyna się od drugiego sezonu postaci, a fabuła jest odmienna od gry o tym tytule. Animacja jest o lotach kosmicznych, Mechach, laskach magów.

12 odcinków
Photo kano

Photo Kano

Historia obraca się wokół licealisty, który dostał aparat lustrzankę od swojego ojca. Wydarzenie to obudziło w nim zainteresowanie fotografią. Kto wie, może fotki pstrykane ślicznym dziewczętom w szkole będą początkiem pięknego uczucia?

13 odcinków
Planetarian

Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume

Świat znany człowiekowi uległ zniszczeniu. Przeludnienie, braki zasobów naturalnych i nieudana próba kolonizacji kosmosu poskutkowały wojną z użyciem broni atomowej i biologicznej. Gatunek ludzki praktycznie wyginął, a 30 lat po zakończeniu konfliktu nieliczni ocaleni każdego dnia walczą o przetrwanie, zmagając się z brakiem wody i jedzenia, opadem promieniotwórczym przynoszonym przez ciągły deszcz i wciąż działającymi zautomatyzowanymi robotami zaprogramowanymi do zabijania. Znajdują się jednak osoby chętne do stawienia czoła postapokaliptycznemu światu. Nazywani "rupieciarzami", utrzymują się z przeczesywania ruin w poszukiwaniu rzadkich towarów, jak tytoń czy alkohol. Główny bohater historii jest bezimiennym trzydziestoletnim "rupieciarzem". Pewnego dnia, uciekając przed robotami [...]

5 odcinków
Pikachu

Pokémon

Ash Keczam lat 10 nie może się doczekać zostania trenerem pokemon i spóźnił się przegapiając okazje. Dostał to, co zostało, nieposłuszną elektryczną myszkę, która nie lubi być zamykana w pokeballu. Myszka nie chce się słuchać nowego pana, ani siedzieć w kieszeni trenera i jest na oku złodziei Drużyny R-akiet. Jako nowo upieczony trener pokemon musi zdobyć pierwszą odznakę w życiu od trenera kamiennych pokemonów: Ligi Indigo (1998 rok).

312 odcinków
Princess lover

Princess Lover!

Chłopiec powinien zacząć chodzić do szkoły, a okradał ludzi w bogatym pełnym przepychu hotelu. Został złapany na gorącym uczynku przez najbogatrzego obywatela kraju. Bogacz mówi, że się marnuje jego talent na kieszonkostwie. Dzieciak uznał to za upokorzenie. Bogacz dał pracę kieszonkowcowi. Kieszonkowiec rozpoczoł akcje terrorystyczne i werbuje morderców. Kluskarze giną od terrorystów, a ich syn po matce dziedziczy po bogaczu majątek. Wnuk bogacza na grobie widzi zamach na karetę i ściga terrorystów motorem ratując księżniczkę fajtłapę. Trafia do szkoły i dowiaduje się, że ma narzeczoną szermierza, gdy sam jest samurajem. Zakochuje się w nim jeszcze trzecia dziewczyna jego osobista pokojówka haker i czwarta zakochana artystka mody, i modelka jego kuzynka ze zdrady.

12 odcinków
Psycho pass

Psycho-Pass

Seria ta ma miejsce w niedalekiej przyszłości, kiedy to staje się możliwe by natychmiastowo zmierzyć i oszacować możliwości ludzkiego umysłu oraz osobowość danego człowieka. Informacja ta zostaje zarejestrowana i przetworzona, zaś określenie "Psycho-Pass" odnosi się do normy, wedle której ocenia się poszczególne ludzkie jednostki. Historia obraca się wokół “oficera wykonawczego” Shinyi Kougamiego, który walczy z przestępczością w tym zwariowanym świecie.

34 odcinków
Puella magi madoka magica

Puella Magi Madoka Magica

1). Energia wszechświata zanika. Dlatego trzeba ją pozyskać z umierającej duszy magicznego zombie. Kosmici o nazwie Inkubator odkryli magię, którą mogą ofiarować za życzenie, by stać się magicznym zombie. Jedyną rasą zdolną do emanowania uczuciami są ludzie i dlatego śmierć magicznego zombie z młodej dziewczyny zapewnia energię do odnowy zanikającego wszechświata. 2). Nadchodzi apokalipsa. Dlatego też nie istnieje przyszłość świata z powodu emanowania rozpaczą, z powodu demonów i czarownic. Jedno życzenie by być po wieczność z koleżanką Madoką spowodowało powstanie maga czasu. Ten mag włada arsenałem jądrowy świata do walki z BOSKĄ wiedźmą rozpaczy. Nic nie pokona BOGA rozpaczy. 3). Madoka co każde cofnięcie czasu przez zombie, wypowiada coraz doroślejsze życzenia będąc dzieckiem. Czy[...]

12 odcinków
Punch line

Punch Line

Historia Yuuty Iridatsu, którego ciało zostało rozdzielone od duszy. Anime reklamowane jest pod hasłem: „Gdy zobaczy bieliznę, ludzkość ulegnie zniszczeniu!?

12 odcinków
Seriale
Animacje
Kreskówki
Anime