J


Prawda jest taka z%cc%87e jestem seksowna%cc%a8 wampirzyca%cc%a8 ok%c5%82adka

Jitsu wa Watashi wa

Komedia miłosna. Bohater anime jest nazywany dziurawym wiadrem, ponieważ nie umie swoim ciałem kłamać w żaden sposób. Od przedszkola ma swojego arcy-wroga gazetki szkolnej, która jest w nim zakochana. Reporterka na dokładkę nosi demoniczne okulary, które non stop nękają w gazetce bohatera. W szkole oświadczył się kosmitce wielkości lalki i zarazem najmądrzejszej dziewczynie w szkole. Gdy wystartował jako przyjaciel wampirki, który ją podrywa, to zaczęła czuć uczucia do niego robacza kosmitka. Poznaje dyrektorkę szkoły, nieudolnego diabła w ciele dziecka, którego morze pokonać jedynie nauczycielka pijaczka i zarazem ludzka wnuczka diablicy.

13 odcinków
Jormungand

Jormungand

Historia obraca się wokół Koko Hekmatyar – dealerki broni pracującej dla HCLI, korporacji produkującej militaria. Nie jest ona oficjalną pracownicą, tak wiec w sekrecie sprzedaje sprzęt w różnych krajach, jednocześnie starając się uniknąć konfliktów z prawem, jako że większość jej interesów jest nielegalna. Razem z nią podróżuje drużyna ochroniarzy składająca się głównie z byłych wojskowych. Ich nowym nabytkiem jest Jonah, na pierwszy rzut oka wyprany z emocji dzieciak bardzo dobrze radzący sobie w walce lecz nienawidzący przemytników broni. Okazuje się, że dołączył on do Koko, by wyśledzić handlarza bronią odpowiedzialnego za śmierć jego rodziny.

13 odcinków
Joker game

Joker Game

Rok 1937, czasy zanim jeszcze II Wojna Światowa rozpętała się na dobre. Historia ta przedstawi losy tajemniczej organizacji szpiegowskiej znanej jako „Agencja D”. Zostaje ona założona przez podpułkownika Yuuki z Cesarskiej Armii Japońskiej. Rekrutuje on wszelakich ludzi, niekoniecznie wojskowych, oraz szkoli ich na agentów specjalizujących się w sztuce manipulacji – hasłem przewodnim ich szkolenia jest „Nie zabijaj, nie daj się zabić, nie daj się pojmać”. Staną się oni później specjalną drużyną szybkiego reagowania przeciw wewnętrznym i zewnętrznym zagrożeniom. Jeden z agentów, Jirou Gamou, wyrusza na misję odzyskania sekretnych dokumentów zwanych „Czarnymi Notatkami”, zaś by tego dokonać będzie musiał zmierzyć się z siłami tak z, jak i spoza jego własnej organizacji.

12 odcinków
Jigoku shoujo

Jigoku Shoujo

Jeżeli odwiedzisz o północy pewną stronę WWW, możesz zamiast kiepsko sfałszowanego komunikatu o błędzie zobaczyć jednookienkowy formularz... Jeśli wpiszesz tam nazwisko kogoś, kogo szczerze nienawidzisz, powinna pojawić się dziewczyna z Piekła - czyli jigoku shoujo właśnie – i zaoferować pakiet usługowy Piekielna Zemsta w wariancie deluxe: "Upokorzę, zabiję i odstawię prosto do Piekła... W zamian za twoją duszę, kiedy przyjdzie twój czas". Już słyszę, jak co bardziej dociekliwi czytelnicy pytają: „Ale zaraz, kto, do wszystkich diabłów, pragnąłby zemsty tak desperacko, by być gotowym na spędzenie wieczności w Piekle, kto wie, czy nie w tym samym kotle, co obiekt zemsty?" Próbie wiarygodnego udzielenia odpowiedzi na to pytanie poświęcono właśnie znakomitą większość tej serii.

18 odcinków
Seriale
Animacje
Kreskówki
Anime