Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Zarabiaj z nami!


Dziękujemy wszystkim za korzystanie z serwisu Best-Anime, jeżeli doceniasz to co robimy możesz wspomóc naszą działalność przy pomocy dobrowolnej darowizny.

Wsparcie od użytkowników jest niezwykle motywujące do dalszego rozwoju strony i do wrzucania nowych materiałów.

Za wszelką pomoc bardzo serdecznie dziękujemy!


NestBank

51 1870 1045 2078 1211 4458 0001

Tytułem: Best-Anime + ew. użytkownik

FutureAdPro

Reklamuj swoją stronę WWW i otrzymuj 1% zwrotu z inwestycji w reklamę dziennie!

W praktyce dzienny zwrot z inwestycji wynosi ok. 0,8%. W FutureAdPro zarabianie polega na codziennym oglądaniu 10reklam(30s każda) co umożliwia zwrot kosztów na poziomie 0,8% za 5minut "pracy" dziennie. Przy uzbieraniu zwrotu na poziomie 120% wpłaconej kwoty paczki reklamowe wygasają, a na koncie mamy o 1/5 więcej kasy ;). Biznes się opłaca pod warunkiem reinwestowania odsetek z powrotem w paczki reklamowe, których koszt wynosi 50$ oraz 10$.


Payza | Perfect Money

Najlepsze procesory płatnicze dla powyższych biznesów online!

Payza oraz Perfect Money zawierają wiele zabezpieczeń: indywidualne hasło dla konta, specjalny kod PIN dla każdej płatności oraz zabezpieczenie IP. Wpłaty i wypłaty można dokonać za pomocą przelewu bankowego, bądź przy użyciu karty kredytowej/debetowej.


Best-Anime

Wrzucaj filmy z lektorem i zarabiaj na oglądaniu!

Best-Anime umożliwia zarabianie na serialach, animacjach, kreskówkach i anime z lektorem/dubbingiem. Zarabianie polega na tworzeniu wersji z lektorem np. Ivona oraz wrzucanie na hostingi wideo wypłacające prowizję za każde 1000 wyświetleń.Wyślij Wiadomość
Anime